Accommadition

Celý penzion vznikl rozsáhlou rekonstrukcí starého třeštického mlýna. Bývalá technická část mlýna - mlýnice ve dvou podlažích nabízí: v přízemí a suterénu vinárnu, v prvním patře přednáškový sál a v podkroví relaxační a sportovní centrum.

ubytování starý mlýn - penzion Třeštice ubytování nová stodola - penzion Třeštice společenské akce - penzion Třeštice

Apartmán 1 Chlebovej 1+1

Apartmán 2 Vejražkovej 1+0

Apartmán 3 Kruchtovej 1+1

Apartmán 4 Maštal 1+1

Apartmán 5 Páreň 2+1

Firemní akce

Roddiné oslavy

Konference

Budova - Stárý mlýn

Podkrovní apartmány jsou přístupné po schodišti z chodby v přízemí budovy mlýna, kde je umístěno další zázemí penzionu - velká společenská místnost s kuchyní a kachlovými kamny. Tyto prostory jsou určeny pro společenské akce a případně pro společné stravování.Zcela nové apartmány jsou umístěny v podkroví budovy bývalého mlýna a celý objekt byl vybudován s ohledem na zdravý životní styl pohodlí a relaxaci. Tři apartmány jsou postaveny z prvotřídních přírodních materiálů (cihelné zdivo, dřevo - dub, smrk, přírodní keramická dlažba), které ctí tradici a historii celého objektu. Objekt je vytápěn centrálně kombinací ekologických zdrojů energie. Obytné prostory jsou umístěny v podkroví - moučnici a tak zajišťují naprostý klid a soukromí všech hostů penzionu.

Budova - Nová stodola

Samostaná rekonstruovaná budova se dvěma velkými apartmány stojí na místě bývalé stodoly s chlévy.Objekt byl postaven s ohledem na původní vzhled konírny a splňuje nároky hostů na zdravý životní styl, pohodlí a relaxaci. Dva apartmány jsou postaveny z prvotřídních přírodních materiálů ( cihelné zdivo,kámen,dřevo - dub,smrk, přírodní keramická dlažba), které ctí tradici a historii celého mlýna. Objekt je řešen a jako přízemní budova s podkrovím a je rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky se společnou vstupní halou. Celý objekt je vytápěn kombinací ekologických zdrojů energie.

Firemní akce

nějaké povídání ke společenským akcím

Zažijte Vysočinu

červenec - srpen
dospělý ... 390 Kč/noc
dítě ... 330 Kč/noc

červen, září
dospělý ... 350 Kč/noc
dítě ... 300 Kč/noc

Kontakt

Fond Vysočiny

zobrazit menu