desirable having to do with realism combined with visible weather is most likely the characteristic of luxury vapesshops.co.uk. vapepens.ph rolex centered on the introduction of ultra-thin mechanised components. https://soccerjerseys.ru/ collection. sale high quality swiss https://www.golden-state-warriors.ru. most fashion https://valentinoreplica.to/. flawless https://www.givenchyreplica.ru. we offer https://www.sevenfriday.to in low price. best https://www.tagheuerwatches.to consistently on the update and additionally complement it really is demanding standards. luxury perfectrolexwatch.to issue from the unique trajectory for a top quality watch maker. luxury https://fr.wellreplicas.to/ issue from the unique trajectory for a top quality watch maker.

Ubytování - Mlýn Třeštice

Ubytování

Budova - A (Starý mlýn)

Penzion vznikl rozsáhlou rekonstrukcí starého třeštického mlýna. Celý objekt byl vybudován s ohledem na historický stav, zdravý životní styl, pohodlí a relaxaci. Bývalá technická část mlýna - mlýnice v suterénu a ve dvou podlažích: v suterénu je vinárna (až pro 20 osob), úschovna kol, motocyklů, sociální zařízení a v prvním patře máme společenský sál. Ve druhém podlaží - podkroví jsou vhodné prostory k oddávání, společenskému vyžití.

Obytná část - apartmány jsou přístupné po schodišti z chodby v přízemí budovy mlýna, kde bude umístěno další zázemí penzionu - velká společenská místnost s kachlovými kamny. Tyto prostory budou určeny pro společné stravování. Apartmány jsou umístěny v podkroví původní obytné části budovy bývalého mlýna, a tak zajišťují naprostý klid a soukromí všem hostům penzionu.Tři apartmány jsou postaveny z prvotřídních přírodních materiálů (cihlové zdivo, dřevo - dub, smrk, přírodní keramická dlažba), které ctí tradici a historii celého objektu. Objekt je vytápěn centrálně formou podlahového topení za využití kombinace ekologických zdrojů energie.

Apartmán A1

1+1 s koupelnou

Pohodlný podkrovní byt se štítovým oknem a střešními okny s východo-západní orientací. Apartmán je tvořen vstupní chodbou s úložnými prostory, ze které se vchází do koupelny (umyvadlo, sprchový kout, toaleta). Na chodbu navazuje prostorná místnost určená jako společenský pokoj - jídelna s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (sklokeramická deska, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, plné vybavení nádobím a kuchyňskými potřebami). Na tuto místnost navazuje ložnice s dvojlůžkem. Možnost čtyř přistýlek.

Apartmán A2

1+0 s koupelnou

Pohodlná podkrovní garsoniéra se střešními okny se západní orientací. Apartmán je tvořen chodbou s úložnými prostory, ze které se vchází do koupelny (umyvadlo, sprchový kout, toaleta). Na chodbu navazuje prostorná místnost určená jako společenský pokoj s kuchyňským koutem (sklokeramická deska, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, plné vybavení nádobím a kuchyňskými potřebami). Tato místnost je vybavena dvěma lůžky s možností dvou přistýlek.

Apartmán A3

1+1 s koupelnou

Pohodlný podkrovní byt se střešními okny a krásným výhledem s východní orientací. Apartmán je tvořen chodbou, ze které se vchází do koupelny (umyvadlo, sprchový kout, toaleta). Na chodbu navazují dva pokoje. Vlevo prostorná místnost určená jako společenský pokoj - jídelna s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (sklokeramická deska, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, plně vybavená nádobím a kuchyňskými potřebami) a vpravo ložnice s dvojlůžkem. Apartmán je s možností dvou přistýlek.

Budova - B

Samostatná novostavba se dvěma velkými apartmány stojí na místě bývalé stodoly s chlévy. Objekt byl postaven s ohledem na původní vzhled konírny a splňuje nároky hostů na zdravý životní styl, pohodlí a relaxaci. Dva apartmány jsou postaveny z prvotřídních přírodních materiálů (cihlové zdivo, kámen, dřevo - dub, smrk, přírodní keramická dlažba), které ctí tradici a historii celého mlýna. Objekt je řešen jako přízemní budova s podkrovím a je rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky se společnou vstupní halou (možnost uložení kol, kočárků apod. Celý objekt je vytápěn kombinací ekologických zdrojů energie - tepelné čerpadlo, kachlová kamna.

Apartmán B1

1+1 s koupelnou

Pohodlný mezonetový byt se severo-jižní orientací. Apartmán je tvořen vstupní chodbou s úložnými prostory, do které se vchází dveřmi vlevo z prostorné společné vstupní haly. V chodbě se nachází koupelna (umyvadlo, sprchový kout) a samostatné WC. Na chodbu navazuje prostorná místnost určená jako společenský pokoj - jídelna s dispozičně oddělenou místností kuchyně (sklokeramická deska, myčka, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba a plně vybavená nádobím a kuchyňskými potřebami). Společenský pokoj má samostatně stojící kachlová kamna pro vytápění celého apartmánu. Z této místnosti vede dřevěné schodiště do podkroví s velkou ložnicí (dvojlůžko a dvě samostatná lůžka) a úložnými prostory.

Apartmán B2

2+1 s koupelnou

Pohodlný mezonetový byt se severo-jižní orientací. Apartmán je tvořen vstupní chodbou s úložnými prostory, do které se vchází dveřmi vpravo z prostorné společné vstupní haly. V chodbě se nachází samostatné WC. Na chodbu navazuje prostorná místnost určená jako společenský pokoj - jídelna s dispozičně oddělenou místností kuchyně (sklokeramická deska, myčka, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba a plně vybavená nádobím a kuchyňskými potřebami). Společenský pokoj má samostatně stojící kachlová kamna pro vytápění celého apartmánu. Z této místnosti vede dřevěné schodiště do podkroví se dvěma velkými ložnicemi (dvojlůžko, rozkládací gauč, jednolůžko,, dvoulůžko a dvě jednolůžka) s úložnými prostory. V podkroví je chodba a koupelna (vana, umyvadlo, WC).

Zažijte Vysočinu

Akční pobytový balíček pro rodiny a party přátel...

Zobrazit akční balíček

Fond Vysočiny

zobrazit menu